Gönderen Konu: Cinlerden korunma - cinlerden gelen zararları önleme  (Okunma sayısı 22776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Remphin

• [S.Ç.]
  • *
  • 65513
  • Project
    • İçinizdeki İrlandalı
http://www.istasy10.net - Günlük Puroce

Çevrimdışı goth_vampiress

• [Yolcu]
  • *
  • 5
Ynt: Cinlerden korunma - cinlerden gelen zararları önleme
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2008, 16:13:27 »
teşekkürler ...
Bir karanlığım ben,
içimde her şeyi barındırabilen...
Herkesin korktuğu ürktüğü bir boşluğum ben
Herkesin gördüğü ama
Fark edemediği,
Orda bir yalnızlığım ben,
Herkesin içinde olan ama
iltifat edemediği...
Orda bir yerlerde bir hayatım ben
Herkesin sahip olduğu
Ama
Kimsenin değerini bilemediği

Çevrimdışı dabbe

• [Trenden Düştü]
  • *
  • 36
  • fucked by serkan911
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2008, 02:12:03 »
bilgi  için saol kardes...
UMUTSUZCA HAYKIRIŞLARIN SESSiZ çIĞLIKLARINI DiNLiYORUM...

Çevrimdışı gothic_sinem

• [Yürüyor]
  • 10
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2008, 13:37:26 »
paylaşım için teşekkürler..!!

Çevrimdışı nemesis50

• [Yol Gezer]
  • *
  • 357
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2008, 14:03:44 »
bilmediğiniz bir sorun var müslüman olmyana cinler insanlarla uğarıyo zaten her hangi bi dine mensup olmayan onlara dua falan işlemiyo
God is a GUN

Çevrimdışı shark3466

• [Trenden Düştü]
  • *
  • 48
  • banned by serkan911
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2008, 19:35:44 »
bilmediğiniz bir sorun var müslüman olmyana cinler insanlarla uğarıyo zaten her hangi bi dine mensup olmayan onlara dua falan işlemiyo

ewet doğru bu duaları bile takmayan müslüman cinler var.nasıl insanlar aleminde müslümanım deyipte hiç bir kuralı tanımayan ve hatta insanları bile öldürenler var.onlardada bu mevcut.

12,5 cin hükümdarı var dünya üzerinde.

hepsinin ayrı mührü ve tuğrası var.

hepsinin ayrı inançları ve kültürleri var.

hepsinin mahkemeleri ve kanunları var.

hepsinin aklını yiitrimiş azgın tabir edilen delileri.

şunla veya bunla korunamazsınız.yalan.hepsi.

hocalara gidelim diyenlerde yalancı.

hocalarda hoca arıyor.

tek bir yöntem var arkadaşlar.

o;da içinizdeki siz.

ikna ederseniz başarabiliyorsunuz hatta yardımcınız bile oluyor.

ama o sizi ikna ederse işte o zaman yandınız demektir.hepsi için geçerli olmasada.

Çevrimiçi alucard

• [Sweet]
  • *
  • 6358
  • The End
    • captainalex_rowe@yahoo.com.tr
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2008, 17:04:20 »
dualar olmasaydı kim kovardı kalleş iblisi
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.  Amen

Çevrimdışı Tiesto

• [Trenden Düştü]
  • *
  • 80
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2008, 04:40:10 »
dua işlemiyor diyosunuzda ozaman ayetel kürsi nas felak surelerini okumaya gerek yok ozaman namaz kılan birini bile ele gecrir veya camii de bir imamı hani denir ya ayetel kürsi okununca cin seytan giremez bela ugramaz büyü büyücü giremez ozaman bunları inkar etmiş oluyoruz??

sure duaları kücümsemeyin kuranda yazanları

Biz Kuran-ı Bir Dağın Başına indirseydik O Dağ Onun Sonsuz Nurundan Yerle Bir Olurdu... ( Haşr Suresi 21. Ayet )

Çevrimdışı MaRDuK

• [Yolcu]
  • *
  • 100
  • sakinnn
« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2008, 12:59:43 »
dualar tek başına bir işe yaramaz sen allah'a(ya da inandığın tanrıya) tam anlamıyla sığınmazsan...

Çevrimdışı Hyong

• [Bilet Sahibi]
  • 15
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2009, 13:39:43 »
Herkes bir şey söylüyor. Kişi bilmediği bir konu hakkında yanlış bir şey derse onun yanlışına inanananların vebali boynunadır.

Kuran Ayetleri işe yaramaz diyenler islam dinden çıkarlar. Yeniden abdest alıp kelimei şahadet getirmeleri gerekir.

Fakat tesiri okuyan kişiden kişiye değişir.

Ayetel Kürsü, Felak, Nas koruyucudur.

Ayriyeten bir dua söyleyeyim size

Rabbî enniy messeniyeş şeytânu binusbin ve azâba; Rabbi eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytânin marid.

(Sad: 41- Müminun: 97-98- Saffat: 7)

Cinler başka boyuttadır. Biz başka boyuttayız. Normal şartlar altında kimse onları göremez. Görmek için bazı anormal durumların gerçekleşmesi gerekir. Nedir bunlar bilip bilmeden okunan şeyler çekilen tesbihler veya kötü kişilerin size büyü yapmaları gibi.

Onlardan korkmaya da gerek yoktur. Korkarsanız zevke gelirler bu işten tad alır size musallat olurlar.

Onlar bizim gibi madde değiller. Bizim göreceğimiz şekilleri yok yani. Bu yüzden şu şekildedir bu şekildedir diyen yalan der ona öyle görünmüştür. insanla normal temasları başınıza bir durum geldi aşırı sevindiniz aşırı üzüldünüz aşırı korktunuz genelde aşırı sevinme ile olmaz. Aşırı korku aşırı üzüntü ile olur. Sizin duygularınızı beyninizin gerekli yerlerini uyararak dayanamayacağınız hale getirirler.

örneğin kız arkadaşınız sizi terketti. üzüldünüz. Sen nasıl adamsın bu dayanılmaz bir acı gibi düşünceler beynin gerekli yerleri de aşırı uyarılarak sizi intihara bile götürebilir.

çok uyku halleri aşırı bıkkınlık gözleri bir noktaya dikip kalmak bunun belirtileridir.

çok nadir size görünebilirler. Bu anormal bir durumdur. Bazı durumlar yerine gelmiştir. Bu işi bilen birinden yardım almak icap etmektedir.

Okunan Ayetler Dualar onlara azap vermektedir. Onlar için ölümcül bile olur. Bu halkımız arasındaki ateşe atıldı yakıldı gibi şeylerdir.

Onlar azabı sizi korumaya çalışan profesyonel kişiye de vermeye çalışırlar. Fakat ısrarla yapılan formüller (Ayet ve dualar) sonunda ya teslim olup kaçıp gidecek ya da ölecektir. Yani ateşe atılıp yakılacaktır. Onun ölümüne kızan bir arkadaşı bir aile ferdi de intikam için gelebilir. Yılmadan formüller tekrarlanır.

Cinci hocaların sahtekarları da çoktur. Bu işte para olduğu için çok sahtekar vardır. Veya niyeti temiz ama cinlerin elinde oyuncak olanları da vardır. Böylelerini nasıl anlarız? Sigara içerler. Cinlerin en sevdikleri şeylerden biri sigara dumanıdır.

Tabi her sigara içen hoca onların oyuncağıdır diye bir şey yok.

Kesin çözüm o  hocaların yanında Ayetel Kürsü Felak ve Nası içinizden okuyun. Ve yukarıda verdiğim duayı okuyun. Hoca sıkılacak daralacaktır. Veya cinliler yanından kaçıp o an için gücü kaybolacaktır.

Hüddam ilmi vardır. Kişi hüddam formüllerinden bulup kafasına göre yaparsa başına iş alır. Sağdan soldan bulduğunuz şeyleri bilip bilmeden yapmayın.

Benim bir arkadaşımın eline bir yerden çok eski ve değerli bir hüddamcı kitabı geçti. Ve formülleri yapmaya koyuldu. Ve profesyonel yardım ile zor kurtarıldı.

Bundan yıllar önce gençken bu kadar şey bilmezken bende bir dua buldum ve okurken kafir sırtımdan göğsüme girdi. gözlerim büyüdü kitabı görmekte zorlandım bayılacak gibi oldum. Bitiremedim. Bitirebilse idim onu ben yakacaktım. Ertesi günü bilen birinden yardım aldım ve belayı defettim.

Herkes herşeyi okuyamaz!

Eğer hüddam ilmine soyunduysanız bu işi bilen birinden destek almadan tek başınıza yaparsanız beladan başka bir şey bulmazsınız.

Hüddam ilmi hüddam denilen cinliyi boyunduruk altına almaya denen ilimdir. ifritler çok azılı olurlar onlar asla boyunduruk altına girmez. En azından bizim gibi acemiler tarafından. ifritin daha azılısıda şeytanlardır.

Bir canlıyı köle yapmak güzel bir şey değildir. Bence insanlığa terstir. Hüddamcı formüle başladı mı asla bırakmamalıdır. Hüddam denen cinli köle olmamak için elindeki her kozu oynayacak gücünün yettiğince karşı koyacaktır. Bu türlü şekiller türlü sesler acı işkence olabilir. Ve de çok korkarsınız. Formülü bıraktınız mı  felaket başladı demektir. Onlarla aramızdaki perde kalkmıştır. Savunmasızsınız ve size öyle bir kinlenmiştir ki artık siz onun kölesi olursunuz.  Hani derler ya çok tesbih çekmekten çok okumaktan kafayı yedi diye.

Eğer hüddamcı olacaksanız bir bilenden yardım alın. Tek başınıza işin içinden çıkamayabilirsiniz. Siz iptal olup formülü bıraksanız bile bilen tecrübeli kişi size yardım edip sizi kurtarır. Tek başınıza tavsiye etmiyorum.

Şu an bu bilgileri size aktarırken bana eziyet veriyorlar. Ama bizdeki irade onlarda yok. Onlar yalancı olurlar tutarsız şeyler söylerler bir dedikleri bir dediklerini tutmaz. Tekrar ederler. Ve bizdeki kadar irade güçleri yoktur. Hemen teslim oluveriyorlar.

çok uzattım bilip bilmeden bir şey demeyin ve yapmayın. Her işi besmele ile yapın. Tuvalet banyoda çok olurlar bilhassa oralara girerken besmele ile girin. Ayetel kürsü felak nas ve dediğim duayı ezberleyin.

Bu kadar uzun şeyi okuduğunuz için teşekkür ederim.