Gönderen Konu: Şans Tılsımı Kolyesi  (Okunma sayısı 7049 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Fear & Blood

• [Peace]
  • *
  • 3729
  • fear and blood
Şans Tılsımı Kolyesi
« : 22 Aralık 2009, 22:00:28 »
Şans Tılsımı Kolyesi

Dilerseniz bir deri alıp ucune güzel bir taş takarak bi kolye elde edebilirsiniz.Ya da en sevdiğiniz kolyenizi tılsımlı yapabilirsiniz. Kolyenin taşını ve derisini bağlamadan dolunayı alacağı bir yere koyun,3 gece ay ışığını tamamen alacak şekilde bekletin.Gündüzleri ise karanlık bir yerde saklayın.4. gecede yeşil bir mum alın.

Mumu yakın.Kolyenizi oluşturun,kolyenizi mumun dumanına tutun.Şunları üç kez söyleyin:

A candle flickers, This trinket I pass, Good energy and fortune come to me, Wealth, Knowledge, Influence, Energy, By good means come to me, Wealth, Knowledge, Influence, Energy, This trinket I pass into power, To attract, To me, Wealth, Knowledge, Influence, Energy, Come To Me!!

Kolyeyi takın.Böylece şansınız artacak,hayatınızda istediğiniz herşey çok daha kolaylaşacaktır.

Alıntıdır
Fear Loading...

Çevrimdışı morgana

• [Sömürücü]
  • *
  • 1
Ynt: Şans Tılsımı Kolyesi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2009, 22:03:54 »
deneyen var mı?

Çevrimdışı Remphin

• [S.Ç.]
  • *
  • 65513
  • Project
    • İçinizdeki İrlandalı
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2009, 22:10:15 »
deneyen var mı?

daha 2 gün olmuş konu ekleneli elifçim. sabır
http://www.istasy10.net - Günlük Puroce

Çevrimdışı Camille_Claudel

• [Yolculuk Müptelası]
  • 3148
  • Curururu Kurbağası.
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2009, 13:21:24 »
Bugün şehri talan edeceğim yeşil mum bulmak için ( evvel siyah mum aramıştım başka bir tılsım için bulamamıştım ) .
Birşeyler olabileceğine inanıyorum, uğur ve şans için yaptığım herşey uğur ve şans getirecektir.
Ben Jack in şizofrenisiyim

Çevrimdışı Sephiroth

• [Yolcu]
  • *
  • 101
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2009, 16:53:30 »
remphin......bir tilsimlar bolume acsan bildigimiz tilsimlari orada paylassak sakincasi yoksa?!

Çevrimdışı Remphin

• [S.Ç.]
  • *
  • 65513
  • Project
    • İçinizdeki İrlandalı
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2009, 17:06:09 »
bu bölümde paylaşabilirsiniz
http://www.istasy10.net - Günlük Puroce

Çevrimdışı edminil

• [Sömürücü]
  • *
  • 1
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2010, 23:45:48 »
iyi akşamlar, be n gerçekten çok sıkıntıdayım ayrıldım 2 çocuğumla zor durumdayım bağlama yani kendime sevgi ile bağlama ile ilgili bir deneyimi olan var ise paylaşımlarınızı bekliyorum yaşam zor hepinize esenlikler diliyorum.

Çevrimdışı SCAMP

• [Trenden Düştü]
  • *
  • 12
« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2010, 23:55:23 »
Kardeş istediğin herşeyi bu sitede bulabilirsin  sadece tekyapman gereken iyice incele aradığını bulacaksın hazır adağlar dayanmaz ben ce kendin aramalısın

Merhaba Arkadaşlar...

Şans Tılsım kolyesi demişsiniz taride güzel bir biçimde yazmıssınız ama eksik ve yarım olan şeyler var orada..
Şans tılsım kolyesi bence buşekilde olmaz olsada olacagını sanmıyorum.

Ayrıca dua şekli ingilizce yabunu okuyup ta anlıyamayanlar a nediceksin yada tam olarak okuyamazlarsa ne olcak??

Size kısa ve özet olarak açıklıyayım ....

Şans ve Kısmet kolyesi engüzeli ve garntili ve sağlam şekli Vefklerle hazırlanır ve burada kişinin adı doğum tarihi hatta burcu bile önemlidir bunula beraber o günün yıldızların konumu ayın durumu bunlar çok önemli.Boş işlerle uğraşmayın gercek herzaman gercektir ve tekdir ikitane gercek iki tane doğru olamaz birinden biri şanlış olmalı.
Siz garanti işlere bakın onları uygulayın bence.Bana sorarsanız ben bildiğim gibi yaptım ve herşey yolunda gidiyor
Tavsiye ederim
Saygılar
SCAMP

Çevrimdışı gondor

• [Seyyah]
  • **
  • 463
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2014, 01:51:43 »
ya tutarsa
Alayına rest!!!Alayıma request!!!